Zasady rezerwacji szczeniąt w hodowli Preeminent White Dog

Nie sprzedajemy  szczeniąt do stowarzyszeń – pseudo-hodowli. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru najlepszego domku dla naszych maluchów, to nie sklep w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy „,przy wyborze nowych domków kierujemy się dobrem naszych szczeniąt.

1.      Obowiązujące zasady dla zainteresowanych kupnem szczeniąt z naszej hodowli:

–   Osoby zainteresowane zakupem psa proszone są o kontakt telefoniczny /mailowy celem wstępnej rezerwacji. Należy podać preferowaną płeć, a także ewentualne uwagi czy sugestie.

–   Po narodzinach hodowca jest zobligowany do potwierdzenia wcześniej złożonych rezerwacji w sposób wybrany przez nabywcę tj. telefonicznie/mailowo. Hodowca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

–   Kiedy liczba zamówień będzie wyższa od ilości narodzonych szczeniąt, to o pierwszeństwie do zawarcia umowy decyduje kolejność wpłat zadatku na konto bankowe.

–   Zadatek w kwocie 1000,00 zł powinien być wpłacony na konto niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji psa, na konto podane w formularzu zgłoszeniowym.

–   Wpłata kwoty rezerwacyjnej jest formalnym zawarciem umowy dla dwóch stron. Jednakże hodowca zastrzega sobie prawo do odstapienia od Niniejszej umowy i zwrotu zadatku jesli jego zadniem osoba jest niegodna posiadania szczeniakia .

–   Po wpłacie zaliczki Hodowca obowiązany jest do sprzedaży zarezerwowanego szczenięcia zgodnie z warunkami, które określa regulamin ZKWP

–   Sprzedajemy szczenięta zaszczepione zgodnie do wieku, z metryką oraz pełną dokumentacją hodowlaną.

2.      Wpłacony zadatek podlega zwrotowi tylko w uzasadnionych poniżej przypadkach:

–   Mała liczby miot,

–   Brak wybranej płci

Przypadki te są losowe i nie wynikają z winy Hodowcy

3.      Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji. Wpłata zadatku ma zniwelować podejmowanie decyzji o zakupie psa pod wpływem emocji. Chcemy uchronić szczenięta przed przypadkowymi właścicielami, oraz wybrać im dobre i ciepłe rodziny.

4.      Szczenięta są gotowe do odbioru po ukończeniu minimum 8  tygodnia życia.

5.      DLA PRZYSZŁYCH WŁAŚCICIELI oferujemy:

–   Aktualne zdjęcia wybranego przez Państwa szczenięcia, wysyłane będą w regularnych odstępach czasu w każdym tygodniu życia psa.

–   Dla bardziej skomputeryzowanych oferujemy możliwość podglądu online.

–   Zdjęcia będą pojawiały się regularnie na stronie internetowej

6.      Hodowca zastrzega  sobie prawo do zerwania umowy z potencjalnym przyszłym właścicielem szczenięcia nawet po wpłacie zadatku jak tylko będzie miał przypuszczenia / wiedzę iż potencjalny nowy właściciel nie daje gwarancji dobrego kochającego domu.

Komentowanie jest wyłączone.