O nas

Przybliżę Państwu w kilku słowach moją osobę oraz początki i terażniejszość mojej hodowli.

Nazywam się Magdalena Fronczyk prowadze hodowlę psów rasy

West highland White Terrier. Hodowla zarejstrowana jest w Polskim związku kyneologicznym oddział Szczecin pod nazwą

PRREMINEND WHITE DOG –WYBITNY  BIAŁY PIES

Nazwa hodowli nie wzięła się z nikąd 😊 , mysląc o hodowli psów miałam w głowie tylko jedną rasę  West highland white terier jest to moja ukochana rasa (kocham te psy )  moim celem było stworzenie wyjątkowej, elitarnej , renomowanej hodowli.  Można hodować wiele raz ja jednak chcem skupic sie na jednej za to trzymając się najwyższych standardów i dbając o zdrowie fizyczne jak i psychiczne moich psów.

Dla  mnie elitarna hodowla to taka która przede wszystkim dba o dobra psa, o jego zdrowie, doskonałe warunki bytowe, kondycje, odpowiedną karmę na najwyższym poziomie, oraz o przemyślane skojarzenia . Moje przy są regularnie co 6 miesięcy profilaktycznie badane , tak by niczego nie przeoczyć . pies nie powie  co go boli ,to rolą właściciela jest dbanie o psa (to takie moje dzieci )

Nie uznaje hodowli klatkowych, brzydzę się (hodowlami ) a inaczej fabrykami produkującymi psy, a takich niestety jest sporo.

Nie jestem osoba która zaspokaja się przeciętnością, moje psy musza być z najlepszych linii hodowlanych, po sprawdzonych i zdrowych rodzicach i sama też takie tylko hoduje . W ten sposób zapewniam sobie i przyszłym właćiciela moich maluchów spokój i możność cieszenia się z posiadania fajnego psa.

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce 

Komentowanie jest wyłączone.